Video blog Vaše cestovatelské video nemá asi valný smysl blíže obsahově popisovat, podobné stránky mají daný princip - země, město, turistická destinace či konkrétní hotel zachycený na videu Vám pomůže udělat si lepší představu než stručný popis v katalogu cestovní kanceláře. Příjemnou zábavu!

Londýn – video z hotelu Base2stay

25. 6. 2009 | Vložil: Jarpar01 | Rubrika: Anglie | | čteno: 60x

Závidím brňákům. Ne snad proto, že bych nějak výrazněji obdivoval jejich město (ale mám ho rád), ale z jiného prostého důvodu. Z letiště Brno Tuřany totiž pravidelně létají směr Londýn stroje společnosti Ryanair. Téměř trvale levné letenky se spoustou relativně vhodných termínů dělají z tohoto spoje záležitost nadmíru výhodnou pro podniknutí několikadenní návštěvy metropole. Doufejme, že to tak zůstane i nadále (i když já bych přivítal přesunutí odletu do Prahy), Ryanair zatím podobné problémy, jaké má teď slovenský Skyeurope, nehlásil.

V Londýně se dá ubytovat za velice slušnou cenu, také si ale můžete říct -- když jsem ušetřil tolik za letenku, proč bych si lehce nevyhodil z kopýtka za hotel? No a v tom případě vám můhou při rozhodování pomoci i následující videa, která představují londýnský hotel Base2stay. Cena je o něco málo vyšší, na oficiálních stránkách hotelu http://www.base2stay.com/ se ale dozvíte, že dle typu se cena za dvojlůžko pohybuje kolem 100 liber, což za nabízenou kvalitu není zase tak horentní částka. Nakonec do Londýna nejezdíte každý týden, že.. I když kdybych já bydlel v Brně…

První video je uživatelské představení pokoje hotelu

a tradičně přidávám jedno profesionálnějšího (nejen) střihu

Související články

Klíčová slova: , , ,

Napiš komentář