Stránky Vaše cestovatelské video nemá asi valný smysl blíže obsahově popisovat. Video blog má daný princip - země, město, turistická destinace či konkrétní hotel zachycený na videu Vám pomůže udělat si lepší představu než stručný popis v katalogu cestovní kanceláře. Příjemnou zábavu!

Berlín – nejlevnější ubytování je i zde hostel — video část I.

30. 6. 2009 | Vložil: Jarpar01 | Rubrika: Německo | | čteno: 43x

Tentokrát přenášíme videorecenze z hostelů Wombats City, St. Christopher’s Hostel a MEININGER City Hostel (+ Hotel Prenzlauer Berg). Pokud je vaší doménou skutečně levné cestování, jistě se budete v první řadě shánět po levných letenkách. Když se vám je konečně povede zabookovat, následuje hledání toho nejlevnějšího ubytování -- a pokud se neštítíte toho, nocovat na pokoji s úplně cizím člověkem, je hostel rozhodně tou nejvýhodnější variantou (vynechávám záměrně přespávání na letištích či pod širákem, protože se nejedná o spaní ale o torturu).

U spousty hostelů je navíc kvalita na takové úrovni, že rozdíl mezi ním a levným hotelem je téměř zanedbatelný, časy, kdy hostely nabízely pouze třicetilůžkové pokoje jsou také pryč. Přesto ale může mít někdo pochybnosti o úrovni, kterou se takové zařízení chlubí, a právě proto jsou tu vložena tato videa, která by je měla rozptýlit. Autorem videí je server hostelworld.com a jde o počin více než chvályhodný. Na jejich stránkách můžete také všechny hostely -- k nimž jsou zveřejněny recenze -- objednat.

Začneme Berlínem. Tak v Berlíně jsem nikdy nebyl. Ani se mi tam moc nechce, ale třeba změním názor, že, minimálně mne občas zaujme akční letenka právě z berlínského letiště, a pokud by tam člověk musel přenocovat… První videoukázka je z hostelu s názvem Wombats City. Podle intenetových stránek byl vyhlášen nejlepším světovým velko-hostelem roku 2008. Je umístěn v centru Berlína, nedaleko stanice metra.

To nevypadá špatně že? Tak pojďme dále -- druhým v pořadí je St. Christopher’s Hostel. Zrenovovaný znovuotevřený hostel -- opět výhodná poloha, pár kroků k metru, v okolí spousta restaurací a barů.

a nakonec MEININGER Hotel & Hostel, o jehož kvalitě by mohl svědčit výkřik jednoho američana v recenzi, který pobývajíc právě v Praze úpěnlivě prosí o ubytování na úrovni tohoto zařízení.

Pro tentokrát vše, další várku ukázek z hostelů příště.

Související články

Klíčová slova: , ,

1 komentář
Napiš komentář »

  1. [...] All In Hostel/Hotel a A&O Berlin am Zoo. Pokud jste se nenechali zlákat některým videem z první nebo druhé části příspěvku o levném ubytování v Berlíně, máme tu pro vás prozatím [...]

Napiš komentář