Video blog Vaše cestovatelské video nemá asi valný smysl blíže obsahově popisovat, podobné stránky mají daný princip - země, město, turistická destinace či konkrétní hotel zachycený na videu Vám pomůže udělat si lepší představu než stručný popis v katalogu cestovní kanceláře. Příjemnou zábavu!

Tunisko — video z dovolené

30. 6. 2009 | Vložil: Jarpar01 | Rubrika: Tunisko | | čteno: 51x

Dnes obohatíme video blog o video z Tuniska, pořízené kýmsi z Polska v roce 2004. Tunisko je vedle Egypta nejnavštěvovanější africkou destinací (nebo spíš Egypt vedle Tuniska?) cestovatelů z ČR – jistě je to dáno zejména výhodnými cenami pobytů či téměř stabilně příjemným počasím. Je zajímavé, jak lze v diskusích na internetu vysledovat vzájemnou řevnivost mezi zastánci dovolené v jedné či druhé zemi, přičemž ti uvádějí naprosto shodné argumenty – z toho plyne logický vývod, že obě země jsou si – relativně – téměř rovny. Alespoň mě to tak připadá, přestože sám preferuji Rudé moře před středozemní špínou :-).

Jinak video je staršího data, takže nic moc kvalita obrazu, o to lepší je ovšem obsahová část – je vidět, že autor si dal se střihem a s nasazením zvuku práci, včetně několika povedeně vtipných situací. Ve videu se mluví polsky, takže je lecčemu rozumět i pro našince.

Související články

Klíčová slova: , ,

Napiš komentář