Video blog Vaše cestovatelské video nemá asi valný smysl blíže obsahově popisovat, podobné stránky mají daný princip - země, město, turistická destinace či konkrétní hotel zachycený na videu Vám pomůže udělat si lepší představu než stručný popis v katalogu cestovní kanceláře. Příjemnou zábavu!

Vídeň — co by vám nemělo uniknout z města valčíků

30. 6. 2009 | Vložil: Jarpar01 | Rubrika: Rakousko | | čteno: 44x

Náš cestovatelský video blog nemůže pominout představení hlavního města Rakouska – Vídně. Tak pravda, tady je namístě předpoklad, že většina z vás už Vídeň navštívila, ať už z jakéhokoli důvodu. Za zábavou, za nákupy, na letiště – pokud to bylo z citovaných důvodů a chystáte se vrhnout na vídeňské památky, potom je toto video určeno právě vám. Pokud nevládnete angličtinou, nelekněte se a nevypněte přehrávání hned na začátku, kdy na vás video v této řeči spustí, zbytek je už v přijatelné podobě obrázek + text :-).

Jenom poznámka: já jsem vyjímka toho výše uvedeného předpokladu, ve Vídni jsem ještě nebyl, i když teď jak to píšu, tak nevím, Rakousko jsem navštívil několikrát, že by mi to jenom vypadlo? Asi se budu muset podívat do starších fotek.

Související články

Klíčová slova: , , ,

Napiš komentář