Stránky Vaše cestovatelské video nemá asi valný smysl blíže obsahově popisovat. Video blog má daný princip - země, město, turistická destinace či konkrétní hotel zachycený na videu Vám pomůže udělat si lepší představu než stručný popis v katalogu cestovní kanceláře. Příjemnou zábavu!

Videoblog uvádí hostely v Berlíně — část II.

30. 6. 2009 | Vložil: Jarpar01 | Rubrika: Německo | | čteno: 52x

Tentokrát hostely Generator Hostel Berlin, Citystay Mitte a Berlin Youth Hostel International. Je tady druhá várka videoukázek z cenově dostupného ubytování v hlavním městě Německa, Berlíně. Nejdříve doslova povinně jedna malá korekce -- v první části jsem napsal, že jsem v Berlíně nikdy nebyl a ani se mi tam moc nechce, z čehož NĚKOMU mohlo vyplynout, že se snad toto město snažím z cestovatelského hlediska nějak pohanět. Například mé manželce. To jsem ovšem nevěděl, že ona v Berlíně byla dokonce několikrát a má ho VELICE ráda. Takže beru vše zpět a na návštěvu tohoto města se už těším :-) (pozor, na rozdíl od Berlína mám Němce jako takové docela rád).

No nic, to jsem si přes text jenom zajistil pokračování rodinné pohody a teď se vraťme k tématu. První mini videorecenzí je záznam z hostelu jménem Generator Hostel Berlin. Musím říct, že na mne takový název působí asi tak, jako Slévárna -- provoz 1 Beroun. Ale jsou i horší jména a nakonec jméno přece nic nevypovídá o úrovni ubytování. Je umístěn ve východním centru Berlína, je prý čistý a bezpečný -- možná navzdory tomu, že se jedná o největší hostel ve městě. Uživatelské recenze jsou vcelku pozitivní.

Ještě o něco vyšší hodnocení má potom druhý hostel s názvem Citystay Mitte. Jde o “nejcentrálnější” hostel Berlína s nekompromisní polohou -- odtud se prý ke všemu zajímavému dostanete pěšky! Je moderně vybavený, přestože budova, v níž je umístěn, pochází z roku 1894. Tomu se říká historie.

Posledním v této druhé části videoblogu na téma berlínských hostelů je ubytovací zařízení s názvem Berlin Youth Hostel. Opět výhodná poloha v centru, blízko Brandenburgské brány a dalších turistických zajímavostí, vysoké hodnocení uživatelů.

Druhá trojice videí je za námi, zbývají ještě tři hostely a o těch zase příště.

Související články

Klíčová slova: , ,

1 komentář
Napiš komentář »

  1. [...] a A&O Berlin am Zoo. Pokud jste se nenechali zlákat některým videem z první nebo druhé části příspěvku o levném ubytování v Berlíně, máme tu pro vás prozatím poslední [...]

Napiš komentář