Video blog Vaše cestovatelské video nemá asi valný smysl blíže obsahově popisovat, podobné stránky mají daný princip - země, město, turistická destinace či konkrétní hotel zachycený na videu Vám pomůže udělat si lepší představu než stručný popis v katalogu cestovní kanceláře. Příjemnou zábavu!

Videoprůvodce berlínskými hostely — část III.

1. 7. 2009 | Vložil: Jarpar01 | Rubrika: Německo | | čteno: 40x

Trojice na dnešní den -- hostely Baxpax Downtown Hostel/Hotel, All In Hostel/Hotel a A&O Berlin am Zoo. Pokud jste se nenechali zlákat některým videem z první nebo druhé části příspěvku o levném ubytování v Berlíně, máme tu pro vás prozatím poslední část videoprůvodců z hlavního města Německa. Abych řekl pravdu, nejsem si jist, kolik z cestovatelů je vlastně ochotno -- hlavně kvůli několika ušetřeným euro -- vzdát se byť i jenom soukromí vlastního hotelového pokoje. Napsal jsem už, že kvalita lepších hostelů se blíží levnějším hotelům, ta téměř rovnice ale platí i obráceně -- za podobnou cenu si můžete být jisti, že s vámi na pokoji nebude bydlet někdo cizí… Ale v tom to asi bude, ono nepůjde o úsporu stůj co stůj, hostel si vybere ten, kterému nejen že další spolunocležníci nevadí, on je dokonce vyhledává, kvůli poznávání, výměně zkušeností či  zábavě…

První video představuje hostel Baxpax Downtown Hostel/Hotel. Na informační stránce se dočtete, že se nachází mezi nákupními zónami Friedrichstrasse a významnými památkami, nabízí i jedno nebo dvojlůžkové pokoje, má střeční terasu a bazén(!).

Druhý v pořadí All In Hostel nabízí čistotu, zabezpečení a pro spoustu lidí určitě návnadu těžkého kalibru -- v letní sezóně pivo zdarma(!), i když asi jenom jedno, poloha v centru v části Friedrichshain.

Tak a jsme u posledního z devíti berlínských hostelů -- A&O Berlin am Zoo. Jak už název napovídá, nachází se poblíž zoologické zahrady, zastávka městské dopravy je přímo před dveřmi. V uživatelském hodnocení ale krom výhodné polohy příliš bodů nezískává.

Související články

Klíčová slova: , ,

Napiš komentář