Videoblog Vaše cestovatelské video nemá asi valný smysl blíže obsahově popisovat, podobné stránky mají daný princip - země, město, turistická destinace či konkrétní hotel zachycený na videu Vám pomůže udělat si lepší představu než stručný popis v katalogu cestovní kanceláře. Příjemnou zábavu!
HLEDAT VIDEO

Levně na Bali, nebo přesněji na Bali JE levně (Indonésie)

7. 7. 2009 | Vložil: | Rubrika: Indonésie | | čteno: 1 636x

Jak rád bych přidal na náš video blog osobní zážitky z pobytu na Bali! Popsal hotel, ponory, výlety… Tak zatím z toho nic nebude (ale tam chci!), alespoň zprostředkovaně mohu stručně popsat zážitky třech mých kamarádů, kteří se minulý týden z tohoto indonéského ostrova vrátili. Když narychlo rozeberu obsah nadpisu článku, tak slogan levně na Bali je relativní – osobně jsem několikrát našel zpáteční letenku do deseti tisíc, ale ona i cena kolem 20-ti je stále celkem výhodná (viz. např. spojení Praha – Londýn – Hongkong – Bali s British Airways). Druhá polovina nadpisu potom platí absolutně.

Na Bali mnoho neutratíte (samozřejmě, že to platí za předpokladu nesnobských požadavků na ubytování apod.). Navrátivší se kolegové utratili během necelých třech týdnů cca 15tis. Kč na osobu, včetně ubytování, stravování, pronájmu automobilu, čtyř oddělených ponorů, výletů za delfíny či na rybaření, i nějaké té pařby.

Příroda – a moře zvlášť – je skutečná nádhera. Vodopády v divokém stromoví, výstupy na více či méně vyhaslé sopky, šnorchlování nad neponičenými korály, ponory s mantami, murény, žraloci (skutečně malí). Nakonec podívejte se sami na následující videa (nejsou bohužel od známých, ti pouze fotili :-( až na několik záběrů pořízených na vodotěsný Olympus mju).

Sdílejete tento příspěvek!coded by nessus
Klíčová slova: , , , ,

3 komentáře
Napiš komentář »

  1. Thanks for writing such an easy-to-uendsrtnad article on this topic.

  2. Ano, na Bali je levně :)
    Žiju zde a můžu potvrdit.
    Více o cenách na našem blogu: http://www.zivotnabali.cz/prakticke-informace/ceny-ubytovani-bali/
    http://www.zivotnabali.cz/prakticke-informace/pronajem-domu-indonesie-bali-canggu/

  3. Zdravíme všechny, nabízíme levné ubytování na Bali, v domě s bazénem, v jižní části poloostrova Bukit, cca 10min od letiště. Veškeré info a kontakty na http://www.surf-bali.cz ALOHA

Napiš komentář