Videoblog Vaše cestovatelské video nemá asi valný smysl blíže obsahově popisovat, podobné stránky mají daný princip - země, město, turistická destinace či konkrétní hotel zachycený na videu Vám pomůže udělat si lepší představu než stručný popis v katalogu cestovní kanceláře. Příjemnou zábavu!
HLEDAT VIDEO

Video z hotelu Sultan Bey, El Gouna

24. 7. 2009 | Vložil: | Rubrika: Egypt | | čteno: 1 048x

Egypt má jako místo pro dovolenou tu vlastnost, že pokud už je někde plno, postaví si nové letovisko. Dnes si představíme premiérově hotel z jednoho takového místa, kterým je El Gouna. Nachází se asi 25 km od známější Hurghady, a podíváte-li se na jeho oficiální stránky na adrese www.elgouna.com, uvítá vás oznámení, že právě letos slaví 20 let své existence. Většina staveb – hotelů – El Gouny je vybudována kolem uměle vytvořených lagun, i když pro koupání má mnoho z nich i pláže přímo směrem k moři. Jako letovisko je mnohem čistší, upravenější i klidnější a také podstatně dražší, než sousední Hurghada, takže pro toho, kdo tyto vlastnosti upřednostňuje, je volbou pro krásný pobyt v Egyptě.

No a pokud se chcete přesvědčit o úrovni hotelů v této destinaci, podívejte se na video, které vám představí hotel Sultan Bey. Hotel má čtyři hvězdičky, přičemž v této oblasti je takové ohodnocení poměřitelné s evropským standartem, tak jako většina hotelů zde je postaven v nůbijském stylu. Dostupné cestovatelské recenze hotelu Sultan Bey na Tripadvisor.com (anglicky) příp. starší recenze na Invia.cz jsou vesměs velmi pozitivní, chvála je zaměřena na klid, čistotu i výbornou kuchyni.

Takže pokud vám nevadí, že se budete „plácat“ v umělé laguně a že místo hlasitého povykování domorodců uslyšíte tak maximálně pokyny plážového animátora, mohl by tento hotel být volnou i pro vás. Můj verdikt by zněl: nic pro mne.

Sdílejete tento příspěvek!coded by nessus
Klíčová slova: , , ,

1 komentář
Napiš komentář »

  1. Would you care to see it sit down for a while?He is taller than I by ahm.adToeorrow will be a holiday.You might as well throw your money away as spend it in gambling.Good luck!To know everything is to know nothing.To know everything is to know nothing.Just read it for me.I don’t mean it.I am on my way to the grocery store.

Napiš komentář