Videoblog Vaše cestovatelské video nemá asi valný smysl blíže obsahově popisovat, podobné stránky mají daný princip - země, město, turistická destinace či konkrétní hotel zachycený na videu Vám pomůže udělat si lepší představu než stručný popis v katalogu cestovní kanceláře. Příjemnou zábavu!
HLEDAT VIDEO

Video z hotelu Sultan Bey, El Gouna

24. 7. 2009 | Vložil: | Rubrika: Egypt | | čteno: 1 047x

Egypt má jako místo pro dovolenou tu vlastnost, že pokud už je někde plno, postaví si nové letovisko. Dnes si představíme premiérově hotel z jednoho takového místa, kterým je El Gouna. Nachází se asi 25 km od známější Hurghady, a podíváte-li se na jeho oficiální stránky na adrese www.elgouna.com, uvítá vás oznámení, že právě letos slaví 20 let své existence. Většina staveb – hotelů – El Gouny je vybudována kolem uměle vytvořených lagun, i když pro koupání má mnoho z nich i pláže přímo směrem k moři. Jako letovisko je mnohem čistší, upravenější i klidnější a také podstatně dražší, než sousední Hurghada, takže pro toho, kdo tyto vlastnosti upřednostňuje, je volbou pro krásný pobyt v Egyptě.

No a pokud se chcete přesvědčit o úrovni hotelů v této destinaci, podívejte se na video, které vám představí hotel Sultan Bey. Hotel má čtyři hvězdičky, přičemž v této oblasti je takové ohodnocení poměřitelné s evropským standartem, tak jako většina hotelů zde je postaven v nůbijském stylu. Dostupné cestovatelské recenze hotelu Sultan Bey na Tripadvisor.com (anglicky) příp. starší recenze na Invia.cz jsou vesměs velmi pozitivní, chvála je zaměřena na klid, čistotu i výbornou kuchyni.

Takže pokud vám nevadí, že se budete „plácat“ v umělé laguně a že místo hlasitého povykování domorodců uslyšíte tak maximálně pokyny plážového animátora, mohl by tento hotel být volnou i pro vás. Můj verdikt by zněl: nic pro mne.

Sdílejete tento příspěvek!
  • Tweetcoded by nessus
Klíčová slova: , , ,

Napiš komentář