Videoblog Vaše cestovatelské video nemá asi valný smysl blíže obsahově popisovat, podobné stránky mají daný princip - země, město, turistická destinace či konkrétní hotel zachycený na videu Vám pomůže udělat si lepší představu než stručný popis v katalogu cestovní kanceláře. Příjemnou zábavu!
HLEDAT VIDEO

Hotel Bella Vista v centru Hurghady

7. 8. 2009 | Vložil: Jarpar01 | Rubrika: Egypt | | čteno: 1,273x

Videa v tomto příspěvku vám představí hotel Bella Vista, který se nachází v modernějším centru egyptského letoviska Hurghady -- v Sakkale. Původně jsem chtěl začít nějakým rčením typu za málo peněz hodně muziky, potom jsem si ale uvědomil, že ne každý má totožný pohled na to, co to znamená málo peněz (o množství muziky platí samozřejmě to samé). Dovolená v zemi jako je Egypt je prostě taková, jakou si ji přejete a kolik si za svůj sen dovolíte utratit -- a v případě hotelu Bella Vista je to o něco méně než u konkurenčních hotelů.

Za relativně výhodnou cenu si pořídíte pobyt v hotelu s naprosto standartní úrovní poskytovaných služeb. Hotel jsme navštívili (pouze na “mrkačku”) v roce 2006 a přestože máme Hurghadu i její ruch velmi rádi, asi bychom zvolili něco jiného, hlavně z důvodu opravdu maličké pláže (v centru je to samozřejmě běžné). Zajímavé bylo, když nám zde náš ubytovaný kamarád nadšeně vyprávěl, že v moři se dá i šnorchlovat, ovšem vše, co uvidíte, je tak moře “zespoda”…

Aktuální last minute zájezdy do Egypta - Hurghada >>

Ale aby to nevypadalo, že se snažím tento hotel nějak pohanět: není to pravda, já to ostatně dělám málokdy, maje vždy na paměti, že co cestovatel, to jiný vkus (pravdou je, že někdy se neudržím :-).  Navíc velké množství návštěvníků je spokojeno, viz. např. v recenzích hotelu Bella Vista na serveru Invia.cz, příp. také v češtině na stránkách nettravel.cz, nebo recenze hotelu na tripadvisor.com (všechny v němčině :-).

Nakonec tedy slíbená videa, druhé je oficiálnější

Doporučte článek ostatním:
 • Facebook
 • Twitter
 • Jaggni to!
 • Linkuj.cz!
 • del.icio.us

Související články

Klíčová slova: , ,

2 komentáře
Napiš komentář »

 1. Hotel je to opravdu krásný. Byla jsem tam v květnu tohoto roku a byla jsem nadšená!!!! Moooc tento hotýlek doporučuji!!! Hned bych se tam vrátila….Náááádhera!!!!!!
  Lenka Tlustá

 2. Hotel je to opravdu krásný. Byla jsem tam v květnu tohoto roku a byla jsem nadšená!!!! Moooc tento hotýlek doporučuji!!! Hned bych se tam vrátila…. Náááádhera!!!!!!
  Lenka Tlustá

Napiš komentář