Videoblog Vaše cestovatelské video nemá asi valný smysl blíže obsahově popisovat, podobné stránky mají daný princip - země, město, turistická destinace či konkrétní hotel zachycený na videu Vám pomůže udělat si lepší představu než stručný popis v katalogu cestovní kanceláře. Příjemnou zábavu!
HLEDAT VIDEO

Offroad tentokrát značky Portugalsko

4. 1. 2010 | Vložil: | Rubrika: Portugalsko | | čteno: 2 122x

Nedávno jsme si ukázali, jak může vypadat váš výlet do Namibie s off road zážitkem. Pokud jste fanoušky takových kratochvílí, ale nechce se vám dávat tolik peněz za poměrně vzdálenou destinaci, vězte, že podstatně blíž si užijete neméně adrenalinu a vzrušení – viz dnešní video, tentokrát na jihu Portugalska, které z hlediska poznávání a turistiky má vždy co nabídnout a často překvapí i ty, kteří už slovíčko nepoznané z oblasti Portugalska vyškrtli.

Konkrétně mluvíme o regionu Algarve, který je nejižněji umístěnou oblastí země. Jde o turisticky hojně navštěvovanou oblast – každému návštěvníkovi okamžitě učaruje zdejší krajina, příroda, téměř celoročně příjemné klima, plantáže vinic, fíkovníků nebo pomerančovníků.

V dnešním videu se můžete podívat na záběry z offroad výletu, který poskytuje – krom dalších – agentura s názvem ZEBRA Corporate, Leisure & Travel. Ta sídlí v městečku Albufeira nedaleko hlavního města regionu Faro, což znamená relativně dobré spojení i pro cestovatele z ČR – do města Faro létá jak Ryanair tak Easyjet (opět malý povzdech nad faktem, že ne přímo).

Jenom na závěr ještě jeden odkaz – provincií Algarve se toulali také tvůrci pořadu ČT Na cestě, pokud si chcete prohlédnout, potom na adrese Na cestě po Algarve.

Sdílejete tento příspěvek!coded by nessus
Klíčová slova: , , , ,

Napiš komentář