Videoblog Vaše cestovatelské video nemá asi valný smysl blíže obsahově popisovat, podobné stránky mají daný princip - země, město, turistická destinace či konkrétní hotel zachycený na videu Vám pomůže udělat si lepší představu než stručný popis v katalogu cestovní kanceláře. Příjemnou zábavu!
HLEDAT VIDEO

Hotel Minamark v centru Hurghady

8. 3. 2010 | Vložil: | Rubrika: Egypt | | čteno: 2 147x

Tato video recenze vám představí hotel Minamark, menší tříhvězdičkový hotel, umístěný v samotném centru nejrušnější části egyptského letoviska, v Sakkale. Hledáte-li hotel podle vámi předem zvolených kritérií, potom uvažujte o dovolené v Egyptě v tomto hotelu pokud: chcete mít kolem sebe neustálý ruch, chcete to mít blízko k největší koncentraci obchodů či restaurací a zároveň vám nevadí, že třeba budete mít k dispozici menší pláž.

Jestli naopak hledáte klid, spíše rodinnou atmosféru nebo preferujete krásnou velkou pláž u čistého moře, poohlédněte se raději po něčem jiném.

Výše uvedeným, tj. ruchem letoviska a realtivně malou pláží, je možno charakterizovat všechny hotely, které se nacházejí v této hurghadské části, v Sakkale. Na druhou stranu není třeba kvůli tomu tyto hotely nemístně kritizovat – snad pouze v případě, že by vám cestovní kancelář naslibovala úplně jiné parametry ubytování, nebo jste neměli předem dostatek informací. No a právě proto je tu následující video. Hotel je ve své cenové kategorii určitě „slušný průměr“, je ale pravda, že asi jedinou jeho výhodou je právě ta poloha, protože budete-li pátrat, najdete za tu samou cenu hotel kvalitnější. Na stránkách cestovatelského serveru Tripadvisor získává hotel Minamark v recenzích  průběžné hodnocení 54% – což v porovnání s kokurencí není nic moc.

Ale nechceme vás odrazovat, raději se mrkněte na video a uvidíte sami.

Sdílejete tento příspěvek!coded by nessus
Klíčová slova: , , ,

Napiš komentář