Videoblog Vaše cestovatelské video nemá asi valný smysl blíže obsahově popisovat, podobné stránky mají daný princip - země, město, turistická destinace či konkrétní hotel zachycený na videu Vám pomůže udělat si lepší představu než stručný popis v katalogu cestovní kanceláře. Příjemnou zábavu!
HLEDAT VIDEO

Video-recenze hotelu Triton Empire Beach v Hurghadě

8. 3. 2010 | Vložil: | Rubrika: Egypt | | čteno: 2 912x

Dnešní skutečně povedené video vám představí hotel v egyptském letovisku Hurghada s názvem Triton Empire Beach Resort. Od cestovních kanceláří dostal do vínku tři hvězdičky – už jsme tu několikrát probírali, že nelze srovnávat toto kritérium kvality s hotely např. v Evropě, ovšem v případě hotelu Triton Empire Beach jsou to hvězdičky poctivé a skutečně zasloužené.

Video má sice ve vodoznaku odkaz na slovenského prodejce zájezdů, ale když si ho prohlédnete, zjistíte, že jde o přesně ten typ videozáznamu, který je pro případného zájemce nejlepší – čili žádné zbytečné přikrášlování, ale naopak vše důležité, co o své dovolené v Egyptě – konkrétně v hotelu Triton Empire Beach – potřebujete vědět, zkrátka recenze hotelu prostřednictvím obrazu.

Pokud jste na dovolené v Hurghadě už byli a nestrávili jste ji pouze za zdmi svého resortu, a zavítali jste i do oblasti hurghadského „downtownu“ El Dahar, třeba jste tento hotel na své procházce zahlédli. Zvenku sice nevypadá nic moc, ale jakmile se dostanete dovnitř, zjistíte, že jde skutečně o ubytování i služby na solidní úrovni. Pokoje i vybavení jsou „klasika“, nic nechybí (ani nepřebývá :-), včetně pěkné pláže i dvou bazénů. Na stravu si hosté také nestěžují, na stránkách cestovatelského serveru Tripadvisor dostavá nakonec hotel Triton Empire Beach velice slušných 84 procent v hodnocení. Nakonec podívejte se na video a přesvědčte se sami.

Sdílejete tento příspěvek!coded by nessus
Klíčová slova: , , ,

Napiš komentář