Videoblog Vaše cestovatelské video nemá asi valný smysl blíže obsahově popisovat, podobné stránky mají daný princip - země, město, turistická destinace či konkrétní hotel zachycený na videu Vám pomůže udělat si lepší představu než stručný popis v katalogu cestovní kanceláře. Příjemnou zábavu!
HLEDAT VIDEO

Hotel Harmony (Domina) v Makadi Bay

7. 4. 2010 | Vložil: | Rubrika: Egypt | | čteno: 2 351x

V dnešním videu si můžete prohlédnout hotel Harmony (dříve Domina) v novějším letovisku Makadi Bay (administrativně součást Hurghady). Čas letní dovolené (třeba právě v Egyptě) se blíží, a pokud čekáte na tu nejvýhodnější last minute nabídku, určitě si sháníte o potenciálně zajímavých hotelech co nejvíce těch nejobjektivnějších informací. A co může více vypovídat o hotelu než kvalitně zpracovaný videozáznam?

Tak samozřejmě, více informací vám mohou dodat návštěvníci, kteří ten který hotel skutečně navštívili a po návratu a po doznění emocionálně silných zážitků (s oběma znaménky) jsou ochotni se o své zážitky podělit s ostatními. Co tedy tito turisté píší o hotelu Harmony v egyptském letovisku Makadi Bay? Jak kde, a jak kdy.

Podíváte-li se na recenze hotelu Harmony na stránky tripadvisor.com, zjistíte, že průměr všech hodnocení – a je jich celkem 125, dosahuje hodnoty 55 procent, a to je – co si budeme povídat – skutečně „slabota“. Ovšem časový vývoj udělovaného ohodnocení svědčí tomu, že hotel se z často kritizovaných věcí (špatný personál, špatné jídlo, zastaralé vybavení) poučil a zapracoval na nápravě. To lze ostatně sledovat i v recenzích hotelu Harmony na stránkách Invia.cz, kde jsou novější hodnocení spíše pozitivní.

Ono s hotely v novějších střediscích Egypta je to občas těžké, zejména z důvodu několikaleté nepřetržité výstavby. Prach, hluk a nepořádek jsou na denním pořádku a taková dovolená není pro turistu zrovna to, co si doma představoval. A lokalita Makadi Bay jižně od Hurghady takovým střediskem je (tady nechceme strašit případné zájemce o dovolenou v této destinaci – Makadi Bay JE výborná volba a ve skutečnosti je zde klid a pořádek, jenom prostě nesmíte mít smůlu :-).

Jinak hotel Harmony (byla důvodem přejmenování z původního názvu Domina skutečně nevalná pověst tohoto egyptského hotelu) je standartní čtyřhvězdičkový rozsáhlý resort, vlastní pláž s korály v moři je v Makadi Bay samozřejmostí. Zbytek informací už by byl jenom opakováním toho, co je společné téměř všem hotelům této úrovně v Egyptě. Takže se raději podívejte na video.

Sdílejete tento příspěvek!coded by nessus
Klíčová slova: , ,

Napiš komentář