Videoblog Vaše cestovatelské video nemá asi valný smysl blíže obsahově popisovat, podobné stránky mají daný princip - země, město, turistická destinace či konkrétní hotel zachycený na videu Vám pomůže udělat si lepší představu než stručný popis v katalogu cestovní kanceláře. Příjemnou zábavu!
HLEDAT VIDEO

Nádherná videa z potápění v Hurghadě

4. 6. 2010 | Vložil: | Rubrika: Egypt | | čteno: 3 235x

Tématem dnešního příspěvku je video z potápění v egyptském letovisku Hurghada. A není to jedno video – je to celý potápečský videoseriál, takže pokud si ho chcete prohlédnout celý, udělejte si na něj dost času. Opravdu totiž stojí za to. Protože v Egyptě se potápíte v Rudém moři. A Rudé moře – to je skutečná pastva pro oči.

Možnost potápění v profesionálních potápěčských centrech nebo třeba jenom šnorchlování nad korálovými útesy je určitě jedním z hlavních lákadel, která přivábí do Egypta každoročně několik milionů turistů z celého světa. Rudé moře má co nabídnout začátečníkům i zkušeným, poměr cena/zážitek je tady skutečně jeden z nejvýhodnějších na celém světě.

Pokud jste už někdy navštívili Hurghadu (pokud ne, můžete si o ní přečíst a prohlédnout fotografie např. na stránkách s radami a informacemi o dovolené v Egyptě), určitě jste postřehli smutnou skutečnost: většina korálových útesů při pobřeží je totálně mrtva (až na světlé a nádherné vyjímky – např. útes u pláže hotelu Zahabia). K ničení došlo zejména špatně rozvrženou výstavbou nových hotelů v minulosti, další – mladší letoviska – se už podobných chyb nedopouštěla.

To ovšem neznamená, že nemůžete jet na dovolenou do Egypta do Hurghady, pokud jste náruživý potápěč/ka či šnorchlista. Množství kvalitních potápěčských center dává záruku kvalitních ponorů ve velkém počtu zajímavých lokalit Rudého moře – zajímá-li vás taková nabídka, můžete prozkoumat internetové stránky kvalitního centra s názvem Diamond Red Sea. Na skutečně obsáhlých stránkách najdete podrobný popis lokalit, ceny, kontakty, prostě vše potřebné, co před svoji dovolenou v Egyptě potřebujete vědět.

No a pokud chcete vidět, jak takové ponory vypadají naživo, pusťte si následující videa jednoho z klientů zmíněného centra. Příjemnou zábavu.

Sdílejete tento příspěvek!coded by nessus
Klíčová slova: , , ,

3 komentáře
Napiš komentář »

  1. […] přesvědčit o tom, co je na ponorech s touto společností k vidění, můžete se podívat na videa z potápění na stránkách Vaše cestovatelské video, pořízená jedním z účastníků. Doporučte článek […]

  2. Máte chybu v názvu společnosti – ale odkaz funguje – správně je to Diamond

  3. Nojo, to je pravda, samozrejme je to preklep, opravim, me by spis jako nadseneho potapece zajimala neci osobni zkusenost s tim centrem, at uz se jmenuje Dimaond nebo Diamond

Napiš komentář