Videoblog Vaše cestovatelské video nemá asi valný smysl blíže obsahově popisovat, podobné stránky mají daný princip - země, město, turistická destinace či konkrétní hotel zachycený na videu Vám pomůže udělat si lepší představu než stručný popis v katalogu cestovní kanceláře. Příjemnou zábavu!
HLEDAT VIDEO

Letíte na Maltu? Ubytujte se ve Sliema!

4. 8. 2010 | Vložil: | Rubrika: Malta | | čteno: 1 499x

Už jste byli na Maltě? Pokud ano, asi vám neukážeme nic nového – dnešní poměrně dlouhé video je plné záběrů ze čtvrti Sliema. Ono se v podstatě jedná o letovisko, ovšem na Maltě, a zejména v blízkosti hlavního města Valletty, se všechna města tak nějak „slila“ do jednoho celku :-), takže ani nemá smysl hledat mezi nimi hranice nebo např. rozdíly v architektuře :-).

Pokud jste na Maltě ještě nebyli, potom vám doporučujeme urychleně vyrazit! Důvod? Neuvěřitelně výhodné ceny letenek. Samozřejmě máme na mysli letenky od nízkonákladovek vyžadující sem tam nějaký přestup, ale stojí to za to. A pokud se vám přestupovat nechce, můžete samozřejmě cestovat přímo z Prahy např. s Airmalta.com, cena bude sice o něco vyšší, ale zase s plným pohodlím přímého letu a hlavně se zavazadlem v ceně v případě, že poletíte na delší dobu.

Na naplánování si kratšího výletu potom hledejte na stránkách Ryanair a Easyjet, kteří na Maltu létají (a občas skutečně za hubičku) – jistě jste si schopni vyhledat, odkud se dá letět a potom najít dopravce z Prahy, který vás přepraví (že by např. Wizzair?). Pokud se vám vše povede, můžete se dostat s cenou za komplet letenky na Maltu a zpět pod tisíc Kč, což už přece stojí za to.

No a pokud už na Maltě jste, můžete se ubytovat např. v již zmiňované čtvrti Sliema. Do Valletty co by kamenem dohodil (přesněji řečeno přes záliv), ono je to na Maltě vlastně kamkoli „co by kamenem dohodil“ :-). Nám se v Sliema velmi líbilo (ubytování v jednoduchém ale výborném hotelu Days Inn), tak se mrkněte na video, jak to tam vlastně v té EU-pidizemi vypadá.

Sdílejete tento příspěvek!coded by nessus
Klíčová slova: , ,

Napiš komentář