Videoblog Vaše cestovatelské video nemá asi valný smysl blíže obsahově popisovat, podobné stránky mají daný princip - země, město, turistická destinace či konkrétní hotel zachycený na videu Vám pomůže udělat si lepší představu než stručný popis v katalogu cestovní kanceláře. Příjemnou zábavu!
HLEDAT VIDEO

Video ze Sahl Hasheesh lokality, Hurghada, Egypt

21. 9. 2010 | Vložil: | Rubrika: Egypt | | čteno: 1 849x

Sahl Hasheessh sem, Hasheesh Sahl tam. Internet se plní reklamními články na nové egyptské letovisko, které ani žádným letoviskem není (stále jde – jako v případě Makadi Bay – o jednu a tu samou starou dobrou Hurghadu, tedy pouze co se sídla Městského národního výboru týká :-). A člověk by si řekl, že těch několik málo dokončených hotelů v této lokalitě bude stále obsazeno i bez podobných annoncí…

Ale ne, my samozřejmě uznáváme fakt, že investoři, budující multiresort Sahl Hasheesh, chtějí vybudovat kvalitativní špičku podobných zařízení na pobřeží Rudého moře v Egyptě. Zda se jim to podaří se dozvíme mnohem později, na druhou stranu fakta o srovnatelných projektech hovoří jasně – jsou „odsouzena“ k totálnímu úspěchu.

Recenze hotelů od turistů, mířících na svoji dovolenou do Egypta právě do lokality Sahl Hasheesh nejsou sice jednotné, co se kvality poskytovaných služeb týká, ovšem ty nespokojené můžeme prozatím přičíst „nevychytaným“ chybám, které provázejí rozjezd každého podobného multikomplexu (i když nějakou dobu to už funguje, že). Podívejte se na video, ať vidíte, do čeho jedete v případě, že jste si koupili zájezd do Sahl Hasheesh lokality. (pravda, video není úúúplně aktuální, ale když si odmyslíte cca půlku lešení, dostanete dnešní obrázek :-)

Dobrá, tak ještě jedno novější a delší video s obsahem toho, co už v Sahl Hasheesh stojí (délku videu přidává prostřední „potápěčská“ část)

(nějaké info o Sahl Hasheesh – anglicky, pár vět česky např. na stránkách Dovolená Egypt.

Sdílejete tento příspěvek!coded by nessus
Klíčová slova: , ,

1 komentář
Napiš komentář »

  1. […] Pokud se chcete přesvědčit na vlastní oči, jak to v Sahl Hasheesh vypadá, můžete se mrknout na cestovatelské video Sahl Hasheesh. […]

Napiš komentář