Videoblog Vaše cestovatelské video nemá asi valný smysl blíže obsahově popisovat, podobné stránky mají daný princip - země, město, turistická destinace či konkrétní hotel zachycený na videu Vám pomůže udělat si lepší představu než stručný popis v katalogu cestovní kanceláře. Příjemnou zábavu!
HLEDAT VIDEO

Útoky žraloka na Rusy – Egypt Sharm El Sheikh

2. 12. 2010 | Vložil: | Rubrika: Egypt | | čteno: 6 104x

Určitě už jste tu zprávu zaregistrovali a pokud ne, přečtěte si třeba aktualitu o napadení turistů žralokem při šnorchlování v Rudém moři, nedaleko egyptského letoviska Sharm El Sheikh. Zprávy hovoří o velmi těžkých zraněních včetně amputací končetin. Svědci útoků potom identifikovali druh jako žraloka dlouhoploutvého.

Leckde jste se mohli i dočíst, že prý existuje videozáznam, na kterém je paryba při/po útoku zachycena – zatím se nám ho ovšem nikde nepodařilo najít. Ale pokud vás zajímá, jak tento druh žraloka vypadá, podívejte se na přiložené video, a pokud ho potom při koupání v Egyptě uvidíte, okamžite mazejte z vody. (píšu to jako vtip, ovšem pro napadené to tedy skutečně žádná legrace nebyla)

Sdílejete tento příspěvek!coded by nessus
Klíčová slova: , , ,

2 komentáře
Napiš komentář »

  1. […] Podle odborníků jde o velmi raritní případ napadení tímto druhem žraloka, který se jinam k pobřeží nepřibližuje. Pokud vás zajímá, jak takové zvíře vypadá, můžete shlédnout např. videozáznam žraloka dlouhoploutvého na stránkách Vaše cestovatelské video. […]

  2. Buďťe zdrávi, když jsem teď shlédla video plujících žraloků v lokalitách, kde jsem se před pár lety kochala se šnorchlem nádherným podmořským světem plným barev, obchází mě hrůza. Je to tak děsivé zvíře, jako zároveň i krásné, ale síla je síla a vím, že do Egypta, i když jsem si to chtěla někdy s potápěčským kurzem zopakovat, již nepojedu. Nestrčila bych do vody ani malíček, protože když si představím, že není možné seš pohybovat bezpečně na okraji, ale hned vlastně jste poblíž korálových útesů, které je královstvím těchto predátorů a kdykoliv se může některý objevit, objímá mě hrůza. Teď jsem dostala i vysvětlení, proč jsme se na výletě s potápěči pohybovali ve skupinách, ale i tak, raději si to nechám zajít a i když je to nesmírně krásné – pojedu asi na Lipno. Všem odvážlivcům držím palce. Natočené dokumenty o žralocích sleduji a klobouk dolů před těmi, kdo se odváží mezi ně vkročit a potápět se s nimi.
    Zdravím
    Jana

Napiš komentář