Videoblog Vaše cestovatelské video nemá asi valný smysl blíže obsahově popisovat, podobné stránky mají daný princip - země, město, turistická destinace či konkrétní hotel zachycený na videu Vám pomůže udělat si lepší představu než stručný popis v katalogu cestovní kanceláře. Příjemnou zábavu!

Přidejte se

spolupraceRádi cestujete, a když už zrovna nemáte dovolenou, s povděkem si přečtete či prohlédnete zážitky někoho jiného? A při svém surfování internetem jste narazili na zajímavé cestovatelské video? Potom můžete pomoci ostatním, kteří by s povděkem přivítali trošku utříděnější obsah, než jaký je k vidění na megaserveru typu Youtube (příp. jiných), kde dá občas neskutečně mnoho práce dohledat konkrétní video s požadovanou tématikou. Samozřejmě se jedná skutečně pouze o videa, která se cestování, plážování, dovolenkování či turistiky apod. alespoň zvolna dotýkají, ale to je snad podle zaměření stránek jasné. Používáme redakční systém WordPress, který bohužel neumožňuje přidávaná videa přímo vkládat do obsahu, takže vámi odeslané údaje vyzvedne někdo z nás mnoha editorů :-), a vytvoří z nich normální příspěvek, který poté zveřejní.
Pokud máte zájem být uveden/-a jménem nebo přezdívkou jako autor příspěvku (samozřejmě, že pouze v případě, že k zaslanému odkazu videa přidáte nějaký svůj text), napište to do okénka na konec zprávy.
Poslední možnost je ta, že se stanete přímo autorem příspěvků na stránkách a bude vám tedy zřízen účet s přístupem do administrace. Vlastně se tím obejde nutnost toho, aby někdo z existujících autorů váš příspěvek zbytečně přepisoval či přeukládal z mailu, příspěvek napíšete vy a po schválení je přímo publikován. V tom případě nás kontaktujte pomocí téhož formuláře, pouze do zprávy napište, že s námi chcete spolupracovat.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš Email (vyžadováno)

Název videa

HTML adresa videa - např. http://www.youtube.com/watch?v=t6EZB0jC1Bs

Text k videu nebo vzkaz pro správce stránek

Opište prosím znaky
captcha

Sdílejete tento příspěvek!
  • Tweet